0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Azadegan League
Naft Masjed Soleyman
۰
۰
Saipa
Finished
۱۹:۳۰
Damash Gilan
۱
۱
Naft Gachsaran
Finished
۱۸:۳۰
Ario Eslamshahr
۲
۰
Shahin Bandar Ameri
Finished
۱۸:۳۰
Mes Sungun Varzaghan Fsc
۰
۱
Khoosheh Talai
Finished
۱۸:۳۰
Esteghlal Molasani
۲
۶
Kheybar Khorramabad
Finished
۱۹:۳۰
France
Ligue 1 Relegation/Promotion Playoffs
AS St. Etienne
۱
۱
FC Metz
inprogress
۲۲:۰۰
United States
MLS
Los Angeles Galaxy
۳
۱
FC Dallas
Finished
۰۶:۰۰
Los Angeles FC
۲
۰
Minnesota United
Finished
۰۶:۱۵
Seattle Sounders
۱
۱
Real Salt Lake
Finished
۰۶:۰۰
New York Red Bull
۳
۱
Charlotte
Finished
۰۳:۰۰
Austin FC
۰
۲
Portland Timbers
Finished
۰۴:۰۰
FC Cincinnati
۰
۲
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Sporting Kansas City
۱
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۴:۰۰
Chicago Fire
۱
۱
Orlando City SC
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۳
۱
Colorado Rapids
Finished
۰۴:۰۰
Montreal Impact
۴
۲
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
Philadelphia Union
۰
۰
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
Inter Miami CF
۱
۳
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
United Arab Emirates
Division 1
Dibba Al-Hisn
۱
۲
Al Taawon FC
Finished
۱۷:۴۵
Al Hamriyah
۳
۰
Gulf United FC
Finished
۱۷:۴۵
Al Arabi Umm Al Quwain
۲
۲
Al Urooba
Finished
۱۷:۴۵
Fujairah FC
۲
۱
Al Dhaid
Finished
۱۷:۴۵
Al Jazira Hamra
۳
۲
Gulf Heroes FC
Finished
۱۷:۴۵
Masafi
۳
۳
Dubai United FC
Finished
۱۷:۴۵
Masfout Club
۲
۱
Dubai City FC
Finished
۱۷:۴۵
Italy
Serie B
Cremonese
۰
۰
SSC Venezia
inprogress
۲۲:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group A
Fluminense RJ
۳
۲
Alianza Lima
Finished
۰۴:۰۰
Cerro Porteno
۱
۱
Colo Colo
Finished
۰۴:۰۰
Vietnam
V-League
Hong Linh Ha Tinh
۱
۰
Cong Anh Ha Noi
Finished
۱۴:۳۰
Hoang Anh Gia Lai
۱
۱
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Binh Dinh
۳
۰
BHTS Quang Nam
Finished
۱۴:۳۰
The Cong Viettel FC
۲
۱
Hai Phong
Finished
۱۵:۴۵
South America
Copa Libertadores, Group B
Sao Paulo FC
۲
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۴:۰۰
Barcelona SC Guayaquil
۲
۱
Cobresal Salvador
Finished
۰۴:۰۰
Argentina
Copa Argentina
Independiente Rivadavia
۰
۱
Banfield
inprogress
۲۲:۰۰
South America
Copa Sudamericana Group G
Atletico Lanus
۰
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
Metropolitanos FC
۱
۱
Deportivo Garcilaso
Finished
۰۱:۳۰
Egypt
Egypt Cup
Al Masry Club
۱
۰
Gomhoryet Shebin
Finished
۱۷:۳۰
El Ismaily Sporting Club
۲
۱
Al Qanah
inprogress
۲۰:۳۰
Uzbekistan
Super League
Navbahor Namangan
۰
۰
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۸:۰۰
PFK Dinamo Samarkand
۲
۰
PFK Qizilqum
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
Besta deild karla
Breidablik Kopavogur
-
-
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Valur Reykjavik
۴
۰
Stjarnan
inprogress
۲۱:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group C
Gremio Porto Alegrense RS
۴
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۱:۳۰
Estudiantes de la Plata
۳
۴
Huachipato
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Serie C
Ypiranga RS
۰
۰
Figueirense FC
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Jose EC
۱
۳
Volta Redonda
Finished
۰۴:۰۰
Austria
Landesliga
FC Lustenau 07
۴
۵
Brauerei Egg
Finished
۱۲:۰۰
Atus Velden
۱
۳
VST Volkermarkt
Finished
۱۲:۰۰
SV Donau Klagenfurt
۳
۲
ASK Klagenfurt II
Finished
۱۲:۰۰
SV Ludesch
۲
۰
VfB Bezau
Finished
۱۲:۳۰
SK Slovan Hac
۴
۲
SC Mannsworth
Finished
۱۲:۰۰
Ufc Siezenheim
۱
۱
SV Burmoos
Finished
۱۸:۳۰
FC Volders
۰
۰
SC Kitzbuhel
Finished
۱۲:۳۰
USV Halbturn
۴
۱
Saint Margarethen
Finished
۱۸:۳۰
United States
USL Championship
Monterey Bay
۰
۰
Charleston Battery
Finished
۰۵:۳۰
Louisville City FC
۵
۱
Detroit City FC
Finished
۰۳:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Naft Maysan
۲
۳
Al Shorta
Finished
۱۸:۳۰
Al Talaba FC
۱
۲
Naft Al-Wasat
inprogress
۲۱:۰۰
Estonia
Esiliiga
FC Tallinn
۴
۰
FC Elva
Finished
۲۱:۰۰
Tabasalu Charma
۱
۳
Tartu JK Welco
Finished
۱۹:۳۰
FC Flora Tallinn II
۱
۱
Harju Jalgpallikool
Finished
۱۹:۳۰
Paide Linnameeskond II
۰
۵
Viimsi JK
Finished
۱۸:۳۰
JK Tallinna Kalev II
۱
۳
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۹:۳۰
Indonesia
Liga 1
Pusamania Borneo FC
۴
۲
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۳۰
Indonesia
Liga 3
Persibo Bojonegoro
۰
۰
Persikota Tangerang
Finished
۰۹:۴۵
Persekabpas Pasuruan
۰
۳
Dejan FC
Finished
۱۲:۰۰
Persikas Subang
۱
۳
Farmel FC
Finished
۰۹:۴۵
Persiku Kudus
۲
۰
Tornado FC
Finished
۱۲:۰۰
World
Friendly International Matches U23 Women
Denmark U23 (W)
۲
۱
Scotland U23 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ireland
Munster Senior League
Midleton FC
۰
۰
Cobh Wanderers FC
inprogress
۲۱:۳۰
College Corinthians FC
۲
۰
Bandon AFC
inprogress
۲۱:۳۰
Poland
1. Division
Arka Gdynia
۲
۱
OKS Odra Opole
inprogress
۲۲:۰۰
Motor Lublin
۱
۰
Gornik Leczna
Finished
۱۹:۰۰
Australia
South Australia State League 1
West Torrens Birkalla
۳
۱
Adelaide Victory
Finished
۱۳:۱۵
Brazil
Brasileiro U20
Cuiaba U20
۱
۰
SC Internacional RS U20
inprogress
۲۲:۳۰
Fortaleza EC U20
۲
۰
Fluminense RJ U20
inprogress
۲۱:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Real Santa Cruz
۰
۰
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
inprogress
۲۲:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group A
Independiente Medellin
۴
۰
Always Ready
Finished
۰۳:۳۰
Defensa y Justicia
۰
۱
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۳:۳۰
Israel
State Cup
Maccabi Petach Tikva
۱
۰
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۲۱:۰۰
Faroe Islands
1. Deild
B36 Torshavn II
۰
۰
Vikingur Gota II
inprogress
۲۲:۳۰
Uganda
Uganda Cup Women
Kampala Queens (W)
۰
۱
She Corporate (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kawempe Muslim (W)
۰
۱
Byafaayo Queens (W)
Finished
۱۵:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Deportivo Pasto (W)
۱
۰
Independiente Medellin (W)
Finished
۰۰:۰۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Wasl Dubai U21
۱
۱
Al Ain U21
Finished
۱۷:۴۵
Hatta Dubai U21
۳
۴
Shabab Al Ahli Dubai U21
Finished
۱۷:۴۵
Montenegro
Montenegro Cup
FK Buducnost Podgorica
۰
۱
FK Jezero Plav
inprogress
۲۲:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
JJ Urquiza Reserves
۰
۰
Berazategui Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Moron Reserves
۰
۰
All Boys Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Quilmes Reserves
۴
۱
CA Brown de Adrogue Reserves
Finished
۲۱:۰۰
Argentino Merlo Reserves
۲
۰
Deportivo Armenio Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Leandro N. Alem Reserves
۰
۰
Victoriano Arenas Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Liniers Reserves
۰
۲
Club Comunicaciones Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Defensores Unidos Reserves
۱
۱
CA San Miguel Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Juventud Unida San Miguel Reserves
۳
۱
Deportivo Muniz Reserves
inprogress
۲۱:۰۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۲
۱
Defensores de Belgrano Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Villa San Carlos Reserves
۳
۱
CA Fenix Pilar Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Ituzaingo Reserves
۳
۲
CA Atlas Reserves
Finished
۲۰:۳۰
CA Lugano Reserves
۱
۷
Club Sportivo Barracas Reserves
Finished
۱۶:۳۰
CA Colegiales Reserves
۲
۱
Canuelas FC Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Estudiantes BA Reserves
۰
۱
Nueva Chicago Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Atletico Camioneros Reserves
۰
۱
Temperley Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Sportivo Italiano Reserves
۰
۴
Argentino Quilmes Reserves
Finished
۱۸:۳۰
UAI Urquiza Reserves
۶
۱
Deportivo Laferrere Reserves
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Morocco (W)
۰
۰
DR Congo (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Guatemala (W)
۴
۳
Chile (W)
Finished
۰۰:۳۰
Poland
IV Liga
Centra Ostrow Wielkopolski
۰
۴
Polonia Chodziez
Finished
۱۲:۳۰
GKS Lokietek Brzesc Kujawski
۲
۲
MKS Unia Wabrzezno
Finished
۱۲:۳۰
Pogon Staszow 1945
۰
۲
GKS Arka Pawlow
Finished
۱۸:۳۰
Kujawianka Izbica Kujawska
۱
۱
Pomorzanin Serock
Finished
۱۵:۳۰
Polonia 1908 Marcinki Kepno
۰
۵
KSS Kotwica Kornik
Finished
۱۷:۳۰
GKS Rudki
۱
۰
Lysica Bodzentyn
Finished
۱۵:۳۰
Korona Kielce II
۶
۱
Wisla Sandomierz
Finished
۱۶:۳۰
New Zealand
Chatham Cup
Birkenhead United
۴
۱
West Coast Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Vietnam
2. Division
Van Hien University
۳
۰
An Giang
Finished
۱۲:۳۰
Tien Giang FC
۱
۰
Lam Dong
Finished
۱۲:۳۰
Austria
Regionalliga West
Reichenau
۰
۰
VfB Hohenems
Finished
۱۵:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۰
۴
SC Rothis
Finished
۱۷:۳۰
SPG Motz/Silz
۱
۰
FC Kufstein
Finished
۱۸:۳۰
FC Wolfurt
۰
۷
SV Austria Salzburg
Finished
۱۷:۰۰
SCR Altach II
۱
۲
SK Bischofshofen
Finished
۱۵:۳۰
Malawi
Super League
Kamuzu Barracks
۲
۱
Karonga United
Finished
۱۶:۰۰
Austria
2. Landesliga
DSG Ferlach
۲
۷
St Michael/Lav
Finished
۱۲:۳۰
ASKO Mittlern
۱
۲
SGA Sirnitz
Finished
۲۰:۰۰
DSG Sele Zell
۲
۳
SV Feldkirchen
Finished
۱۶:۳۰
SV Ludmannsdorf
۶
۰
GSC Liebenfels
Finished
۱۸:۳۰
SK Maria Saal
۲
۱
St. Michael Bleiburg
Finished
۱۲:۰۰
Annabichler SV
۱
۰
SC St. Stefan
Finished
۱۵:۳۰
Launsdorf
۲
۲
SK St.Andra/Lav
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Alagoano U20
Ubertec U20
۱
۱
M10 Rio Largo U20
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
Godoy Cruz Reserves
۰
۰
CA Sarmiento Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Lanus Reserves
۲
۱
Central Cordoba Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Estudiantes La Plata Reserves
۰
۱
CA Huracan Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Newells Old Boys Reserves
۱
۱
Boca Juniors Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Tigre Reserves
۰
۰
CA Independiente Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Fram Reykjavik (W)
۰
۰
HK Kopavogur (W)
inprogress
۲۲:۴۵
IR Reykjavik (W)
۰
۱
Grotta (W)
inprogress
۲۲:۴۵
UMF Grindavik (W)
۰
۱
IBV Vestmannaeyjar (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Canada
Championship
Pacific FC
۲
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۲
۱
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۳:۱۵
Denmark
Danmarksserien Promotion
Vorup
۱
۱
Aarhus Fremad II
Finished
۲۰:۳۰
Horsens fS
۱
۰
Kjellerup IF
Finished
۲۰:۳۰
Peru
Liga 2
Juan Pablo II College
۱
۰
San Marcos Ancash
inprogress
۲۱:۴۵
United States
USL League Two
Toledo Villa FC
۱
۰
FC Buffalo
Finished
۰۲:۳۰
Brooke House FC
۱
۱
Brave SC
Finished
۰۲:۳۰
Boston Bolts
۰
۱
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۲:۳۰
Staten Island
۱
۱
Ironbound SC
Finished
۰۲:۳۰
Oly Town FC
۰
۴
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Twin City Toucans
۰
۳
Corpus Christi
Finished
۰۴:۰۰
Manhattan SC
۰
۰
Westchester Flames
Interrupted
۰۳:۳۰
Peoria City
۶
۰
Sueno FC
Finished
۰۴:۰۰
Charlotte Independence 2
۰
۱
South Carolina United FC
Finished
۰۳:۰۰
Minneapolis City SC ESL2
۱
۳
RKC Soccer Club
Finished
۰۳:۳۰
Weston FC
۰
۱
Miami AC
Finished
۰۲:۰۰
Wake FC
۲
۲
Charlotte Eagles
Finished
۰۲:۳۰
Chicago City SC
۳
۰
Chicago Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
United Pdx
۱
۱
Lane United FC
Finished
۰۵:۳۰
Tampa Bay United SC
۰
۲
Sarasota Paradise
Finished
۰۱:۳۰
Northern Virginia FC
۰
۱
Lionsbridge FC
Finished
۰۳:۰۰
Real Central New Jersey
۰
۳
Ocean City Nor'easters
Finished
۰۲:۳۰
Nona FC
۵
۰
Brevard Fire SC
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Independence 2
۰
۱
SC United Bantams
Finished
۰۳:۰۰
Midwest United
۲
۱
Kalamazoo FC
Finished
۰۳:۰۰
Academica SC
۱
۲
Davis Legacy
Finished
۰۵:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
Radnik Bijeljina
۰
۰
Rudar Prijedor
Finished
۲۰:۰۰
Algeria
Ligue 1
USM Alger
۰
۲
ES Ben Aknoun
Finished
۱۹:۳۰
Uruguay
Reserve League
Montevideo Wanderers Reserves
۴
۱
Atletico Fenix Montevideo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA River Plate Montevideo Reserves
۳
۱
Liverpool Montevideo Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Danubio Reserves
۰
۵
Montevideo City Torque Reserve
Finished
۱۶:۰۰
Slovakia
U19 League Women
Dukla Banska Bystrica U19 (W)
۲
۲
MSK Fomat Martin U19 (W)
Finished
۱۶:۰۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Minsk
۰
۰
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Verbandsliga
SV Eintracht Wald-Michelbach
۳
۳
SV 1898 Unter Flockenbach
Finished
۱۸:۰۰
Rot-Weiss Walldorf II
۱
۲
SV Pars Neu-lsenburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach II
۳
۰
Hadamar
Finished
۱۵:۳۰
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss
۳
۲
Sportfreunde Seligenstadt
Finished
۱۶:۳۰
SC Dortelweil
۴
۲
1. FC Germania 08 Ober-Roden
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
IK Gauthiod
۳
۲
Grebbestads IF
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK
۰
۰
Vastra Frolunda IF
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
3. Deild
Kari Akranes
۲
۰
KFK Kopavogur
inprogress
۲۲:۴۵
United States
USL League One
Union Omaha
۰
۰
Central Valley Fuego
Finished
۰۳:۰۰
Kazakhstan
1. Division
FK Kyran
۰
۳
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۴:۳۰
FK Ekibastuz
۲
۱
Zhetisay
Finished
۱۶:۳۰
Kairat Zhastar
۵
۱
Yassy Turkistan
Finished
۱۴:۳۰
SD Family
۱
۲
FC Altai Oskemen
Finished
۱۶:۳۰
United States
WPSL Women
Oklahoma City FC (W)
۱
۰
FC Wichita (W)
Finished
۰۲:۰۰
FC Pride (W)
۵
۰
Dayton Dutch Lions (W)
Finished
۰۲:۳۰
Finland
Ykkonen
JJK Jyvaskyla
۳
۳
OLS
Finished
۱۹:۳۰
KuPS Akatemia
۵
۱
FC Vaajakoski
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tartu Kalev
۱
۲
Johvi FC Phoenix
Finished
۱۹:۳۰
Tartu JK Tammeka II
۳
۰
Tallinna JK Legion
Finished
۱۹:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
۲
۱
Nomme Kalju II
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga - Relegation Round
Vyskov
۰
۱
MFK Karvina
Finished
۱۹:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۲
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۹:۳۰
Senegal
Ligue 2
AS Douanes
۱
۳
ASC HLM Dakar
Finished
۲۰:۳۰
Oslo FA
۱
۲
Keur Madior
Finished
۲۰:۳۰
NGB ASC Niarry Tally Grand-Dakar Biscuiterie
۱
۳
Dakar Universite Club
Finished
۲۰:۳۰
CNEPS
۰
۲
Thies FC
Finished
۲۰:۳۰
Netherlands
U21 League
FC Twente/Heracles Academie U21
۲
۰
PEC Zwolle U21
Finished
۱۸:۴۵
Myanmar
National League Women
YREO (W)
۰
۳
Yangon United (W)
Finished
۱۳:۰۰
Myawadi (W)
۰
۳
Ispe FC (W)
Finished
۱۲:۴۵
Brazil
Catarinense U20
Avai U20
۴
۰
Brusque U20
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
JaPS II
۱
۰
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۹:۰۰
Lahden Reipas
۲
۰
Atlantis H II
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Maranhense
Sampaio Correa-MA
۱
۰
Maranhao MA
Finished
۰۲:۰۰
Finland
Kolmonen
Ylojarvi United
۴
۰
FC Haka Juniors
Finished
۲۰:۴۵
ACE
۳
۰
NoPS
Finished
۲۰:۳۰
HerTo
۰
۶
FC Finnkurd
Finished
۱۹:۵۰
PPJ/Lauttasaari
۱
۳
MPS/Atletico Malmi
Finished
۲۰:۵۰
Toolon Taisto
۱
۵
FC Kontu
Finished
۲۰:۵۰
Atlantis FC
۶
۲
SaPa
Finished
۱۹:۴۵
Purha
۱
۲
Peka
Finished
۱۹:۰۰
Norway
3. Division avd. 2
Madla
۰
۳
IL Brodd
Finished
۲۰:۰۰
Poland
III Liga, Group 2
Pogon Szczecin II
۱
۲
Flota Swinoujscie
Finished
۱۸:۳۰
Cartusia Kartuzy
۱
۲
Unia Swarzedz
Finished
۱۶:۳۰
Starogard Gdanski
۱
۲
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۸:۳۰
Poland
Youth League
Sandecja Nowy Sacz U19
۴
۲
Polonia Warszawa U19
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
۲
۱
Capixaba Sport Club ES
Finished
۰۱:۳۰
United States
USL Women
Palm City FC (W)
۳
۲
Miami AC (W)
Finished
۲۰:۳۰
Racing Louisville FC II (W)
۱
۱
Lexington SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Asheville City SC (W)
۴
۰
Athens United (W)
Finished
۰۳:۰۰
Norway
NM Cup Women
Hoenefoss (W)
۴
۱
Odds Ballklubb (W)
Finished
۱۹:۳۰
Ecuador
Serie B
Leones Del Norte
۰
۰
Guayaquil City
Finished
۰۳:۳۰
Georgia
Liga 3
FC Borjomi
۱
۰
Meshakhte Tkibuli
Finished
۱۷:۰۰
Zestafoni
۱
۱
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۷:۰۰
Lokomotivi Tbilisi II
۱
۰
FC Irao
Interrupted
۱۷:۰۰
South America
Copa Sudamericana Group D
Fortaleza CE
۲
۱
Sportivo Trinidense
Finished
۰۳:۳۰
Boca Juniors
۴
۰
Nacional Potosi
Finished
۰۳:۳۰
Croatia
Regional League
NK Tomislav Livana
۲
۱
NK Sloga Stitar
Finished
۱۹:۳۰
Norway
NM Cup U19
Vindbjart FK U19
۲
۷
IK Start U19
Finished
۱۹:۳۰
Stabaek U19
۲
۰
Ullern U19
Finished
۱۹:۳۰
Madla IL U19
۰
۲
Viking U19
inprogress
۲۲:۰۰
Colombia
Copa Colombia
Atletico Bucaramanga
۰
۰
Independiente Santa Fe
Abandoned
۰۴:۰۰
Poland
Regional League
Milan Milanowek
۰
۰
Radomiak Radom II
Finished
۱۴:۳۰
Burkina Faso
Premier League
AS Sonabel Ouagadougou
۱
۱
Royal FC
Finished
۱۹:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Global Soccer Pathways
۲
۳
Naples United FC
Finished
۰۳:۳۰
South America
Kings League World Cup 40 mins play
Furia FC (VII)
-
-
Stallions (VII)
Finished
۰۱:۳۰
Olimpo United (VII)
-
-
Medallo City (VII)
Finished
۰۲:۳۰
Deptostra FC (VII)
-
-
PIO FC (VII)
Finished
۰۰:۳۰
Serbia
Super Liga Promotion/Relegation Playoffs
FK Indjija
۱
۲
Zeleznicar Pancevo
Finished
۱۹:۳۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
Ciudad Nueva Santa Cruz
۱
۰
CD Torre Fuerte
inprogress
۲۲:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Hawassa City FC (W)
۴
۰
Kedus Giorgis (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hambericho Durame (W)
۰
۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bhutan
Premier League
Daga United FC
۲
۷
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Juventus Managua FC
۰
۰
Matagalpa FC
Finished
۰۲:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFK Botev Vratsa
۲
۱
Marek Dupnica
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
1. Lig
Sakaryaspor
۱
۳
Bodrumspor
inprogress
۲۰:۳۰
Honduras
Reserve League
CD Olimpia Reserves
۰
۰
Olancho FC Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Germany
Bundesliga U19
Borussia Dortmund U19
۱
۳
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۷:۰۰
Lithuania
Cup
FK Transinvest
۲
۱
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۱۸:۳۰
Thailand
University League
Kasetsart University
۱
۱
Bangkok University
Finished
۱۰:۳۰
Rattana Bundit University
۱
۰
Rajapruek University
Finished
۱۲:۳۰
Russia
FNL 2, Division A Gold
Rodina Moscow II
۰
۰
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
FC Chelyabinsk
۱
۲
FC Krasnodar II
Finished
۱۷:۰۰
Veles Moscow
۱
۱
Novosibirsk FK
Finished
۱۸:۳۰
Murom
۴
۳
FC Chayka
Finished
۱۸:۳۰
Zanzibar
Premier League
Ngome FC
۳
۲
Kipanga FC
Finished
۱۶:۴۵
Algeria
Youth League
ES Setif U21
۳
۱
US Souf U21
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga IV
CS Unirea Sannicolau Mare
۶
۱
CS Gloria Mosnita Noua
Finished
۲۰:۰۰